Olmak yada Olmamak

“Ben de varım” diyebilmek için en düşük şart müşterilerinize rakipleriniz ile aynı yada benzer fırsatları sunuyor olmanızdır. Aslında buna “rekabet gücü” de denir.

Firma Rehberi ile Satışlarınızı Arttırın

Birçok KOBİ için, e-ticarete yapılan yatırım genellikle büyük paralarla ilişkilendirilir. Bu nedenle, birçok e-ticaret planı gün yüzüne çıkamadan yok olup gider. Bu ekonomik endişeler nedeniyle Kobilerin, çevrimiçi varlığın avantajlarından yararlanabilmesi için e-ticaret yatırımlarının o kadar da büyük olmadığını bilmeleri gerekmektedir.

Websitenizi Yenileme Zamanı Geldi mi?

Websiteniz internetde bir alan adı ve bir hosting işgal etmekten başka hiç bir işinize yaramıyorsa kesinlikle siteniz ile ilgili tüm yaptıklarınızı en başından sorgulama vakti gelmiştir.

Firma Başarısında CRM Araçlarının Önemi

CRM bir tür program ya da yazılım değildir. Aksine CRM; doğru şekilde uygulandığı takdirde her firmanın hedeflediği müşteri potansiyeline ulaşmasını sağlayan müşteri ilişkileri yönetimine verilen isimdir.

Evet, Daha İyi Bir Müşteri Deneyimi İstiyorum

Müşteri memnuniyetini artırmanıza, tıkanıklığı azaltmanıza ve gelirleri artırmanıza yardımcı olmak için mükemmel bir müşteri deneyimi stratejisi oluşturmanın beş yolu bulunmaktadır.


Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
34.231.247.88 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.