OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi

Nisbetiye Mah, Gazi Güçnar Sokak, Uygur İş Merkezi, No : 4 / 7 Zincirlikuyu - Beşiktaş / İstanbul
İstanbul / Turkiye
İletişim

OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi

İstanbul Gayrimenkul Değerleme (Gayrimenkul Ekspertiz) ve Danışmanlık Şirketi olarak hızla büyüyen ve gelişen şirketimiz; İstanbul, İzmir ve Ankara başta olmak üzere Gayrimenkul, Finans, Bankacılık, İnşaat, Sigorta ve Perakende sektörüne yönelik olarak yürüttüğü çalışmalar ile Gayrimenkul Değerleme ve Danışmanlık Şirketleri arasında sektörde yerini almıştır. Gayrimenkul değerleme, Makine Değerleme, Gemi değerleme, Proje Değerleme, Proje Geliştirme, Proje Yönetimi, Mimari Konsept Geliştirme ve Projelendirme, Sözleşme Yönetimi, Kentsel Dönüşüm, Gayrimenkul Hukuku ve Gayrimenkul Eğitimleri alanında çözümleyici bütünleşik kurumsal hizmetler vermektedir. Türkiye’de gayrimenkul ve inşaat sektörüne ilişkin çalışma, girişim, proje ve yatırımlara bilgi birikimi, tecrübesi ve sunduğu kurumsal danışmanlık hizmetleri ile öncülük etmektedir.

OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi İstanbul merkezli bir firmadır. OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi faaliyetlerine Mimarlık Mühendislik sektöründe devam etmektedir.

OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 21.11.2020 şeklindedir ve firma yetkililerinden Didem Hanım trafından rehberimize eklenmiştir. OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi firmasının kendisine ait bir websitesi de bulunmaktadır. Dilerseniz bu sayfadaki iletişim bölümünden yada https://www.oga.com.tr adresinden OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi ile iletişime geçebilirsiniz.

OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi firması konum olarak Nisbetiye Mah, Gazi Güçnar Sokak, Uygur İş Merkezi, No : 4 / 7 Zincirlikuyu - Beşiktaş / İstanbul İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi aynı zamanda gayrimenkul değerleme şirketleri, istanbul gayrimenkul değerleme şirketleri, gayrimenkul değerleme firmaları, istanbul gayrimenkul değerleme firmaları ve gayrimenkul ekspertiz firmaları alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. https://b2b.gen.tr/business/oga-istanbul-ankara-izmir-gayrimenkul-degerleme-sirketi adresi OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Firma logosunu daha büyük görüntülemek için tıklayın.

Yeni Mesaj : Siz OGA İstanbul Ankara İzmir Gayrimenkul Değerleme Şirketi

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Nisbetiye Mah, Gazi Güçnar Sokak, Uygur İş Merkezi, No : 4 / 7 Zincirlikuyu - Beşiktaş / İstanbul
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
Didem Hanım
Telefon
0212 337 36 02
Fax
0212 337 36 10
Email
Etiketler gayrimenkul değerleme şirketleri - istanbul gayrimenkul değerleme şirketleri - gayrimenkul değerleme firmaları - istanbul gayrimenkul değerleme firmaları - gayrimenkul ekspertiz firmaları
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.