NOKTA İLAÇLAMA

Nusret Kutlu Is Hanı Kat 1 No 40
Çanakkale / Turkiye
İletişim

NOKTA İLAÇLAMA

Tek uygulama ile altı ay garantili olarak yasam alanlarınızı terk etmeden sizleri tüm hamam böcegi, kalorifer böceği, pire , sinek gibi zararlılardankoruyoruz 


NOKTA İLAÇLAMA Çanakkale ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Haşere İlaçlama sektörü firmaları arasında yer almaktadır.

NOKTA İLAÇLAMA şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 25.02.2017 şeklindedir ve firma yetkililerinden Arda Kanat trafından rehberimize eklenmiştir.

Firma adresi veritabanımıza Nusret Kutlu Is Hanı Kat 1 No 40 Çanakkale/Turkiye olarak kayıt edilmiştir. NOKTA İLAÇLAMA aynı zamanda böcek ilaçlama, hamam böcegi ilaçlama ve kalorifer böceği ilaçlama alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da NOKTA İLAÇLAMA firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. NOKTA İLAÇLAMA firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz https://b2b.gen.tr/business/nokta-ilaclama-1 Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz NOKTA İLAÇLAMA

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.



Yeni Kod


Adres
Nusret Kutlu Is Hanı Kat 1 No 40
Çanakkale / Turkiye
Yetkili Kişi
Arda Kanat
Telefon
02862128228
Fax
2862128228
Email
Etiketler böcek ilaçlama - hamam böcegi ilaçlama - kalorifer böceği ilaçlama
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.