Mavi Transfer

Ege Mah Hakki Ege Cad
Muğla / Turkiye
İletişim

Mavi Transfer

Mavi Transfer Dalaman Havalimanı ulaşım hizmetleri, 2008 yılında Dalaman havalimanından bölge otelleri ve havalimanı ulaşımı için duyulan ihtiyacı gidermek ve en ekonomik fiyatlarla güvenlik kalite konforu bölgemize gelen misafirlere sunmak için kurulmuştur. İlerleyen süreçte hizmeti ve anlayışı ile farkını ortaya koyan Mavi Transfer, Ulaştırma Bakanlığından alınmış olan gerekli yetki belgelerini de bünyesine katarak Dalaman ve bölgesinde gerekli taşıma belgelerine sahip resmi transfer firması olmayı başarmıştır. Her yıl kendini yenilemiş ve yenilemeye de devam etmektedir.

Mavi Transfer Muğla ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Vip Transfer sektöründe hizmet vermektedir.

Mavi Transfer şirketi firma rehberimize 17.05.2020 tarihinde Kemal Işıl trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 17.05.2020 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber https://www.mavitransfer.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma adresi veritabanımıza Ege Mah Hakki Ege Cad Muğla/Turkiye olarak kayıt edilmiştir. Mavi Transfer aynı zamanda dalaman transfer, dalaman havalimanı transfer, dalaman transfer firmaları ve dalaman kaş transfer alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da Mavi Transfer firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. https://b2b.gen.tr/business/mavi-transfer adresi Mavi Transfer firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Firma logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz Mavi Transfer

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Ege Mah Hakki Ege Cad
Muğla / Turkiye
Yetkili Kişi
Kemal Işıl
Telefon
05428014800
Email
Etiketler dalaman transfer - dalaman havalimanı transfer - dalaman transfer firmaları - dalaman kaş transfer
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
18.208.202.194 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.