İstanbul Ambulans Hizmetleri

Abide-i Hürriyet Cad. No:139 Şişli, İstanbul / TÜRKİYE
İstanbul / Turkiye
İletişim

İstanbul Ambulans Hizmetleri

İstanbulda bulunan ambulans firmalarının tek çatı altında toplayarak hızlı erişim sağlayan platformdur. Site içerisinde avrupa ve anadolu yakasında bulunan ambulans firmalarını araştırabilir ve ihtiyacınız doğrultusunda seçim yapabilirsiniz.


İstanbul Ambulans Hizmetleri İstanbul ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. İstanbul Ambulans Hizmetleri faaliyetlerine Özel Sağlık Kuruluşları sektöründe devam etmektedir.

İstanbul Ambulans Hizmetleri şirketi firma rehberimize 21.11.2020 tarihinde levent karacan trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 21.11.2020 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://istanbulambulanslari.com/ adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Yazışmalarınız için Abide-i Hürriyet Cad. No:139 Şişli, İstanbul / TÜRKİYE İstanbul/Turkiye adresini kullanabilirsiniz. İstanbul Ambulans Hizmetleri ayrıca istanbul, ambulans ve özel ambulans alanlarında da hizmet vermektedir. İstanbul Ambulans Hizmetleri firmasını haritada gürüntülemek için iletişim tabını kullanabilirsiniz, ayrıca bu bağlantıdan firma konumunu Google haritalar üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. https://b2b.gen.tr/business/istanbul-ambulans-hizmetleri adresi İstanbul Ambulans Hizmetleri firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Firma logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz İstanbul Ambulans Hizmetleri

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Abide-i Hürriyet Cad. No:139 Şişli, İstanbul / TÜRKİYE
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
levent karacan
Telefon
05326787997
Email
Etiketler istanbul - ambulans - özel ambulans
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.