ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI

İstanbul yolu 27.km aksoy cad. saray mah. no:29 KAZAN/ANKARA
Ankara / Turkiye
İletişim

ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI

ELPA 1985 yılında başlayan üretim yolculuğuna her geçen gün kaliteli hizmet, teknoloji ve tecrübe katarak yoluna devam etmektedir. ELPA bugün geldiği noktada 2500m2 üretim tesisinde yangın dolabı ve yangın kapısı imalatı yapmakta olup, istihdamıyla hem ülke ekonomisine katkı sağlayan hem de sektöründe üretim aşamasında yön verici firma durumuna gelmiştir.1999 yılında yangın dolabı kapsamında Türkiye’de ilk TS EN 671-1 belgesi alan firma ünvanına sahip olan ELPA kalite ilkesini ISO 9001 ile belgelendirmiştir. Ayrıca yangın dolabı sektöründe CE standartlarında üretim yaptığını belgeleyen öncü firmalardan biri olmuştur.2000’li yılların başında yangın kapısı üretimine de başlayan firmamız , yine kalitesini ISO 3008 ve EN 1634-1 standartlarına uygun olarak yaptırdığı test raporlarıyla kanıtlamıştır. Yangın kapılarının sektöre uzak firmalar tarafından üretildiği günümüzde, ELPA Yangın uluslararası norm ve kaliteye uygun olarak yaptığı yangın kapısı imalatında sektöründe öncü firma olmaya devam etmektedir.Yangın ve güvenlik alanında dünya çapında en büyük organizasyon olan NFPA üyesi ELPA, Ostim markasının yangın alanında ilk ve tek lisanslı kullanıcısıdır. İhracatın ülke ekonomisine getirilerinin bilincini taşıyan ELPA markasını, Körfez ülkeleri, Kuzey Afrika ülkeleri, Orta Doğu Avrupa, ve Orta Asya ülkelerinde başarıyla tanıtmıştır.Geçmişten günümüze kadar gelişimlerini sürdüren firmamız, alanında bilgi ve tecrübe sahibi kadrosuyla siz değerli müşterilerimizin memnuniyeti için çalışmalarına devam etmekte ve kaliteli ürünü en uygun fiyatta hızlı teslimatla sizlere sunmaktadır. Yıllarca markamıza ve kadromuza duyduğunuz güvene layık olmak için hizmetlerimizi geliştireceğimizi taahhüt eder, siz değerli müşterilerimize teşekkür ederiz.

ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI Ankara ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI faaliyetlerine Çelik Kapı sektöründe devam etmektedir.

ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI şirketi firma rehberimize 17.05.2020 tarihinde Süleyman KILIÇASLAN trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 17.05.2020 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.elpayangin.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI firması konum olarak İstanbul yolu 27.km aksoy cad. saray mah. no:29 KAZAN/ANKARA Ankara/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI ayrıca y a n g

Yeni Mesaj : Siz ELPA YANGIN KAPILARI VE DOLAPLARI

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
İstanbul yolu 27.km aksoy cad. saray mah. no:29 KAZAN/ANKARA
Ankara / Turkiye
Yetkili Kişi
Süleyman KILIÇASLAN
Telefon
0(312) 386 09 5
Fax
0(312) 386 09 5
Email
Etiketler yangın dolabı
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
18.208.202.194 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.