bistro masa

Altıntepsi Mahallesi istiklal caddesi no:18/20b
İstanbul / Turkiye
İletişim

bistro masa

Bistro Masa ,cafe masa sandalye sektöründe berjer,cafe masası ve sandalye gibi ürünlerinin imalatını yapıp yurtiçi ve yurtdışı satışını yapmaktadır. 

bistro masa İstanbul ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. bistro masa faaliyetlerine Mobilya Fabrika İmalatı sektöründe devam etmektedir.

bistro masa şirketi firma rehberimize 24.02.2017 tarihinde İsmail Yunus Baykal trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 24.02.2017 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber https://www.bistromasa.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma konum olarak Altıntepsi Mahallesi istiklal caddesi no:18/20b İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. bistro masa aynı zamanda c a f e m a s a s a n d a l y e alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. İletişim tabından bistro masa firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. bistro masa firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz http://b2b.gen.tr/business/bistro-masa-1 Firma logosunu daha büyük görüntülemek için tıklayın.

Yeni Mesaj : Siz bistro masa

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Altıntepsi Mahallesi istiklal caddesi no:18/20b
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
İsmail Yunus Baykal
Telefon
0546 697 39 93
Email
Etiketler cafe masa sandalye
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.