BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ

OSMANGAZİ EMEK ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ MAHALLESİ ŞEHİT NAMIK SOKAK NO 30/1
Bursa / Turkiye
İletişim

BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ

 Bursa Osmangazi başta olmak üzere hisseli ve tapulu arsa, tarla, bağ, bahçe alım satım işleri yapıyoruz. 10 Yılı aşkın bir süredir bu sektörde faaliyet gösteren firmamız size sıcak bir yuva sahibi olmanın kapılarını açıyor.Müşteri memnuniyeti ve güveni esas alan firmamızda Bursa?nın farklı ilçelerinden firmamız müteahhitliğinde isteğinize göre dekore edilmiş müstakil ev,daire,villa,apartman gibi yapılar ve arsa,arazi,tarla,bağ,bahçe gibi hisseli ve hissesiz topraklar alarak geleceğinize yatırım yapabilirsiniz. Ayrıca Arsalarınız ve Otomobilleriniz daire karşılığı veya peşin para ile alınır. Telefon numaramız ile kolayca iletişim kurabilirsiniz.

BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ Bursa ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. İnşaat Firmaları sektörü firmaları arasında yer almaktadır.

BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ firması firma rehberimize 17.05.2020 tarihinde üye olmuştur. Firma websitesi en son 17.05.2020 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://bakkurtogluinsaat.com/ adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma açık adresi şu şekildedir : OSMANGAZİ EMEK ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ MAHALLESİ ŞEHİT NAMIK SOKAK NO 30/1 Bursa/Turkiye. BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ İnşaat Firmaları sektörünün yanı sıra inşaat, emlak, konut, daire ve arsa alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir. İletişim tabından BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz https://b2b.gen.tr/business/bak-kurtoglu-insaat-ltd-sti Firma logosunu daha büyük görüntülemek için tıklayın.

Yeni Mesaj : Siz BAK KURTOĞLU İNŞAAT LTD ŞTİ

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
OSMANGAZİ EMEK ZEKAİ GÜMÜŞDİŞ MAHALLESİ ŞEHİT NAMIK SOKAK NO 30/1
Bursa / Turkiye
Yetkili Kişi
MEHMET ONUR KURT
Telefon
02242429944
Fax
02242429944
Email
Etiketler inşaat - emlak - konut - daire - arsa
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
18.208.202.194 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.