Vitrin Temizlik

Fatih Mahallesi Yeni Yıldız Sokak Kuruçeşme/İzmit/Kocaeli
Kocaeli / Turkiye
İletişim

Vitrin Temizlik

Vitrin temizlik olarak temizlik konusunda Kocaeli bölgesinin öncü firmaları arasında yer almakta olmanın haklı gururunu yaşıyoruz. Temizlik tüm hizmet sektörleri arasında en önemlileri arasında yer almaktadır. Çünkü her şeyin başında insan sağlığı gelmektedir ve bu sektör insan sağlığını yakından ilgilendiren bir hizmet koludur. Bizde bu sebeple yapmış olduğumuz tüm işlerde maksimum hijyen sağlayarak müşterilerimize en iyi hizmeti vermek için çaba göstermekteyiz. İster bir ev ister bir ofis isterse bir fabrika olsun bizim için hepsi aynı hassasiyet ile temizliği yapılmaktadır. Temizlik hizmeti sadece bir bezi alıp etrafı temizlemek değildir. Bu tamamıyla profesyonellik isteyen bir iştir. Biz vitrin temizlik olarak her alanda çalışan personelimizi özel olarak eğitime almaktayız. Aynı zamanda kullanılan ekipmanlar ve özel cihazlar son model olup personel gücümüze destek vermektedir. Ayrıca kullanılan kimyasallar da bir o kadar önemlidir. Her alanda aynı kimyasallar kullanılamaz. Bu hem hijyen açısından hem de kimyasalın uygulandığı malzeme açısından sakıncalıdır. Yapmış olduğumuz tüm temizlik işleri ayrıca denetim ekiplerimiz ile kontrol edilmektedir. Bu sayede yapmış olduğumuz işi sizden önce biz iki kere kontrol etmiş oluyoruz.

Vitrin Temizlik Kocaeli ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Vitrin Temizlik faaliyetlerine Temizlik Firmaları sektöründe devam etmektedir.

Vitrin Temizlik şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 08.11.2017 şeklindedir ve firma yetkililerinden Aziz Taşcı trafından rehberimize eklenmiştir. Firma websitesi en son 08.11.2017 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.vitrintemizlik.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma açık adresi şu şekildedir : Fatih Mahallesi Yeni Yıldız Sokak Kuruçeşme/İzmit/Kocaeli Kocaeli/Turkiye. Vitrin Temizlik ayrıca battaniye yıkama, ev temizliği, fabrika temizliği, araç koltuk yıkama, izmit temizlik şirketleri ve gebze temizlik şirketleri alanlarında da hizmet vermektedir. Vitrin Temizlik firmasını haritada gürüntülemek için iletişim tabını kullanabilirsiniz, ayrıca bu bağlantıdan firma konumunu Google haritalar üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. https://b2b.gen.tr/business/vitrin-temizlik-2 adresi Vitrin Temizlik firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Firma logosunu daha büyük görüntülemek için tıklayın.

Yeni Mesaj : Siz Vitrin Temizlik

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Fatih Mahallesi Yeni Yıldız Sokak Kuruçeşme/İzmit/Kocaeli
Kocaeli / Turkiye
Yetkili Kişi
Aziz Taşcı
Telefon
05360329212
Email
Etiketler battaniye yıkama - ev temizliği - fabrika temizliği - araç koltuk yıkama - izmit temizlik şirketleri - gebze temizlik şirketleri
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
157.55.39.248 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.