Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Yahya Kemal Mah. Kıvrım Sk. No:544 Kağıthane
İstanbul / Turkiye
İletişim

Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Text Toner, kaliteli ürünleri kişiye özel hizmetler ile bir araya getirerek alışverişte sıkılmadan ve prosedürlere takılmadan, müşteri memnuniyetini para kaybetmekten değerli bulan bir kuruluştur. Neler Yapıyoruz; Firmamız tonerden, kartuşa kiralık fotokopiden lazer yazıcı satışıyla, kırtasiye ve sarf sektörünün yıldız markaları ile iş birliği yapmaktadır. Basit ve hızlı alışveriş; Text toner genç bir şirket, Daha koşacak çok yolumuz var. Ürünlerimiz hangi uluslararası belgelere tabii; İthalat ve İhracatını yaptığımız tüm ürünler ISO 9001| ISO 14001 | OHSAS 18001 kalite belgeleri bulunmakta olup, Sektörde eksik olan Anlık hizmet ve kaliteli ürünleri rekabetçi fiyatlarla piyasaya sunarak kapıya hizmet sağlamaktır.  | http://www.texttoner.com | 0212 324 1 325 Pbx

Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. İstanbul firmaları arasında yer alan bir Bilgisayarcılar şirketidir. Bilgisayarcılar sektörü firmaları arasında yer almaktadır.

Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 03.03.2017 şeklindedir ve firma yetkililerinden Mehmet Ali KESKİN trafından rehberimize eklenmiştir. Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasının kendisine ait bir websitesi de bulunmaktadır. Dilerseniz bu sayfadaki iletişim bölümünden yada http://www.texttoner.com adresinden Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. ile iletişime geçebilirsiniz.

Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. firması konum olarak Yahya Kemal Mah. Kıvrım Sk. No:544 Kağıthane İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. aynı zamanda toner dolum, muadil toner, toner dolumu, hp toner dolumu, canon toner dolumu, epson toner dolumu ve lexmark toner dolumu alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti. firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz http://b2b.gen.tr/business/text-toner-hizmetleri-san-ve-tic-ltd-sti Firma logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz Text Toner Hizmetleri San. ve Tic. Ltd. Şti.

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Yahya Kemal Mah. Kıvrım Sk. No:544 Kağıthane
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
Mehmet Ali KESKİN
Telefon
02123241325
Fax
02123241325
Email
Etiketler toner dolum - muadil toner - toner dolumu - hp toner dolumu - canon toner dolumu - epson toner dolumu - lexmark toner dolumu
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.234.244.18 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.