Speedair Kompresör

ikitelli osb triko center m 9blok no.14 başakşehir
İstanbul / Turkiye
İletişim

Speedair Kompresör

 


SPEEDAIR Kompresör grubu olarak müşterilerimize Endüstriyel Vidalı Kompresörler,invertörlü kompresörler,Compact VidalıKompresörler ,Pistonlu Kompresörler, Hava Kurutucuları, Hava Tankları, Dizel Kompresörler ve Azot Jeneratörleri ürün çeşitlerimizle ekonomik ve kaliteli ürünler sunuyoruz.

TPE Marka Tescil Belgesi, CE ve Ürün Güvenliği Sertifikasyonu, TSE, TSEK, ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemi, ISO 14001 Çevre Yönetim Sistemi ve GCN Uyum Sertifikası başta olmak üzere edindiğimiz çeşitli sertifikalar ile kurumsal yetkinliğimizi kanıtladık.

Yüksek kaliteli ürünlerimiz, profesyonel kadromuz ve yaygın servis ağımız ile en etkili ürün ve hizmetleri en kolay ulaşılabilecek şekilde sağlıyoruz. Sunduğumuz 7/24 teknik servis desteğimizle rakiplerimizin önündeyiz. Zamanında teslim ve uygun fiyat politikalarımızla her daim siz değerli müşterilerimizin hizmetinde olmayı hedefliyor, uzun yıllar bizlerle çalışarak bize destek olan ve birlikte büyüdüğümüz değerli iş ortaklarımıza teşekkür ediyoruz.

Speedair Kompresör İstanbul ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Endüstriyel Makine & Ekipmanları sektöründe hizmet vermektedir.

Speedair Kompresör şirketi firma rehberimize 05.01.2018 tarihinde erol öztaş trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 05.01.2018 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.speedair.com.tr adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Speedair Kompresör firması konum olarak iosb triko center m 9blok no.14 başakşehir İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. Speedair Kompresör firmasını haritada gürüntülemek için iletişim tabını kullanabilirsiniz, ayrıca bu bağlantıdan firma konumunu Google haritalar üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. https://b2b.gen.tr/business/speedair-kompresor adresi Speedair Kompresör firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Firma logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ürünler Yükleniyor

Yeni Mesaj : Siz Speedair Kompresör

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
ikitelli osb triko center m 9blok no.14 başakşehir
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
erol öztaş
Telefon
0212 486 32 71
Fax
0212 486 32 74
Email
Etiketler kabinli kompresör - vidalı kompresör - vidalı kompresör çeşitleri - kompresör fiyatları - hava kompresörü
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
54.224.83.221 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.