PİRİM GAYRİMENKUL

Çamlık Mahallesi 426 Sokak No : B/C Didim -Aydın - Didim / Aydın
Aydın / Turkiye
İletişim

PİRİM GAYRİMENKUL

2010 yılından beri Didim’de PİRİM GAYRİMENKUL olarak hizmet vermekteyiz.Yılların verdiği Tecrübeye sahip ekip arkadaşlarımızla profesyonel bir şekilde çalışmalarımızı yürütmekteyiz. Çalışma şeklimizle fark yaratıyoruz! Önce sizi dinliyor, isteğiniz doğrultusunda ihtiyacınız olan gayrimenkulü doğru ve bütçenize uygun şekilde sunuyoruz. Zamanınızın değerli olduğunun farkındayız ve söz verdiğimiz zamanda işimize başlıyor, çalışmamız için gerekli ekipmanı sürekli yanımızda taşıyarak gereksiz zaman kayıplarını önlüyoruz. İşleri büyük / küçük diye ayırt etmeden güler yüzle yapıyoruz. Önerdiğimiz bütün Gayrimenkulerimizin ve sözlerimizin arkasında duruyor, satış öncesi ve sonrası sorularınızı yanıtlıyor, gerektiğinde müdahale ederek mağdur olmanızı önlüyor, mutlu müşteriler yaratmak için çalışıyoruz. Biliyoruz ki başarı yapılan iş sayısında değil hakkıyla yapılan iş sonucu memnun müşterilerimizin bizi tavsiye etmesidir. Bizi Arayın! Didim şehir merkezi çevre il ve ilçelerdeki bütün gayrimenkullerinizi değerlendirmek için bize sadece randevu verin İTİBAR KAZANMAK 20 YILDAN FAZLA SÜRER ONU MAHVETMEK İSE 5 DAKİKA. EĞER BUNU İYİCE DÜŞÜNÜRSENİZ,HER KONUDA DAHA FARKLI DAVRANMAYA BAŞLARSINIZ
PİRİM GAYRİMENKUL Aydın merkezli bir firmadır. İnşaat Firmaları sektöründe hizmet vermektedir.

PİRİM GAYRİMENKUL şirketi firma rehberimize 10.01.2018 tarihinde HASAN GÜNEŞ trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 10.01.2018 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.didimdegayrimenkul.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma açık adresi şu şekildedir : Çamlık Mahallesi 426 Sokak No : B/C Didim -Aydın - Didim / Aydın Aydın/Turkiye. PİRİM GAYRİMENKUL ayrıca satılık, daire, arsa, villa, didim, arazi ve pirim gayrimenkul alanlarında da hizmet vermektedir. İletişim tabından PİRİM GAYRİMENKUL firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. PİRİM GAYRİMENKUL firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz https://b2b.gen.tr/business/pirim-gayrimenkul Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ürünler Yükleniyor

Yeni Mesaj : Siz PİRİM GAYRİMENKUL

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Çamlık Mahallesi 426 Sokak No : B/C Didim -Aydın - Didim / Aydın
Aydın / Turkiye
Yetkili Kişi
HASAN GÜNEŞ
Telefon
02568132128
Fax
02568132128
Email
Etiketler satılık - daire - arsa - villa - didim - arazi - pirim gayrimenkul
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
54.198.27.243 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.