Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı

Tatlısu Mah.Şanlı Cad.Yeşilkaya Apt.No:59/A Ümraniye/İstanbul
İstanbul / Turkiye
İletişim

Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı

Mersa Mühendislik firması Toshiba klima yetkili satıcısı olarak faaliyet göstermektedir. Aynı zamanda mekanik projeler,Isıtma-soğutma sistemleri, Alarko Carrier ürünlerinin satışı ve montajı alanlarında hizmet vermektedir. 

Vermiş olduğu başlıca hizmetler. Toshiba klima ürünlerinin satışı ve montajı, Alarko Carrier ürünlerinin satışı ve montajı, Mekanik taahhüt tesisat işleri, Doğalgaz projeleri, Isıtma soğutma sistemleri uygulamaları, Sondaj dalgıç pompalarının satışı ve montajı

Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı İstanbul merkezli bir firmadır. Isıtma ve Soğutma sektöründe hizmet vermektedir.

Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı şirketi firma rehberimize 10.01.2018 tarihinde Harun Budak trafından kayıt edilmiştir. Firma websitesi en son 10.01.2018 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber https://www.toshibaklimastore.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma konum olarak Tatlısu Mah.Şanlı Cad.Yeşilkaya Apt.No:59/A Ümraniye/İstanbul İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı aynı zamanda ısıtma soğutma, dalgıç pompa, mekanik tesisat, toshiba klima ve alarko carrier alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz https://b2b.gen.tr/business/mersa-muhendislik-toshiba-klima-ve-alarko-carrier-yetkili-saticisi Firma logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ürünler Yükleniyor

Yeni Mesaj : Siz Mersa Mühendislik- Toshiba Klima Ve Alarko Carrier Yetkili Satıcısı

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Tatlısu Mah.Şanlı Cad.Yeşilkaya Apt.No:59/A Ümraniye/İstanbul
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
Harun Budak
Telefon
02165737101
Fax
02165737101
Email
Etiketler ısıtma soğutma - dalgıç pompa - mekanik tesisat - toshiba klima - alarko carrier
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
54.198.27.243 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.