Meridyen Patent

Batı mah.Hatboyu cad. no:42 Pendik iş merkezi kat:2/89
İstanbul / Turkiye
İletişim

Meridyen Patent


MERİDYEN PATENT, 2003 yılında kurulan, fıkri ve sınai mülkiyet alanında hizmet veren, Türk Patent Enstitüsüne bağlı resmi vekillik ve danışmanlık şirketidir.
 

MERİDYEN PATENT, fıkri ve sınai mülkiyet haklarının korunması aşamasında (Marka, Endüstriyel Tasarım, Patent ve Faydalı Model tescilleri), siz müşterilerimize hızlı ve güvenilir hizmet vermek üzere kurulmuştur.

Meridyen Patent İstanbul ilinde hizmet vermekte olan bir firmadır. Danışmanlık sektörü firmaları arasında yer almaktadır.

Meridyen Patent şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 23.01.2018 şeklindedir ve firma yetkililerinden Pınar Ünver trafından rehberimize eklenmiştir. Meridyen Patent firmasının kendisine ait bir websitesi de bulunmaktadır. Dilerseniz bu sayfadaki iletişim bölümünden yada http://www.meridyenpatent.com.tr adresinden Meridyen Patent ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma konum olarak Batı mah.Hatboyu cad. no:42 Pendik iş merkezi kat:2/89 İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. Meridyen Patent aynı zamanda patent, marka, tasarım, tescil ve domain alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Meridyen Patent firmasını haritada gürüntülemek için iletişim tabını kullanabilirsiniz, ayrıca bu bağlantıdan firma konumunu Google haritalar üzerinden de görüntüleyebilirsiniz. https://b2b.gen.tr/business/meridyen-patent adresi Meridyen Patent firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Ürünler Yükleniyor

Yeni Mesaj : Siz Meridyen Patent

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Batı mah.Hatboyu cad. no:42 Pendik iş merkezi kat:2/89
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
Pınar Ünver
Telefon
2163062840
Email
Etiketler patent - marka - tasarım - tescil - domain
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
54.224.83.221 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.