İstemihan Teleri Remax Pasha

Yavansu Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:148 Kuşadası Aydın
Aydın / Turkiye
İletişim

İstemihan Teleri Remax Pasha

1970 İzmir Karşıyaka Doğumluyum. Evli ve 2 çocuk babasıyım. AÖF Halkla İlişkiler bölümü mezunuyum. 1998 yılından beri Kuşadasında yaşıyorum. 25 yıllık turizm tecrübemi gayrimenkul sektörüne olan ilgimden dolayı bu sektörle birleştirme kararı aldim. Emlak sektöründe arama kriterleri olarak seçmiş olduğum ihtisas alanım Kuşadası satılık daire, Kuşadası satılık emlak, Kuşadası satılık arsa, Kuşadası satılık ev, Kuşadası satılık yazlık, Davutlar satılık yazlık, Güzelçamlı satılık yazlık, Soğucak arsa, Uzmanlık alanım ise Kuşadası Ege mahallesi, Kuşadası Cumhuriyet mahallesi Kuşadası Bayraklıdede mahallesi, Kuşadası Türkmen mahallesi, Kuşadası Kadınlardenizi mahallesi Kuşadası Kadıkalesi mahallesi, Kuşadası Yavansu mahallesi, Kuşadası Hacıfeyzullah mahallesi, Kuşadası Karaova mahallesi, Gayrimenkul danışmanınız olarak emlak piyasası ve borsası bilgilerimi sizlerle paylaşmaktan mutluluk duyarım. Artık sizinde her konuda güvenebileceğiniz ve her an ulaşabileceğiniz bir gayrimenkul danışmanınız var. Re/max Pasha ailesine katıldığım için çok mutluyum. Hepimizin hayallerinin gerçekleşmesi dileğiyle. 

İstemihan Teleri Remax Pasha Aydın firmaları arasında yer alan bir Emlak şirketidir. İstemihan Teleri Remax Pasha faaliyetlerine Emlak sektöründe devam etmektedir.

İstemihan Teleri Remax Pasha şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 08.11.2017 şeklindedir ve firma yetkililerinden İstemihan Teleri trafından rehberimize eklenmiştir. Firma websitesi en son 08.11.2017 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.remax.com.tr/gayrimenkul-danisman-giris adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

İstemihan Teleri Remax Pasha firması konum olarak Yavansu Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:148 Kuşadası Aydın Aydın/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. İstemihan Teleri Remax Pasha Emlak sektörünün yanı sıra kuşadası satılık ev, kuşadası satılık daire, kuşadası satılık yazlık, kuşadası satılık arsa ve kuşadası satılık emlak alanlarında da faaliyetlerini sürdürmektedir. Google haritalar üzerinde görüntülemek için bu bağlantıyı kullanabilirsiniz. İletişim tabından da İstemihan Teleri Remax Pasha firmasını haritada görüntüleyebilirsiniz. İstemihan Teleri Remax Pasha firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz https://b2b.gen.tr/business/istemihan-teleri-remax-pasha Firma logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.

Yeni Mesaj : Siz İstemihan Teleri Remax Pasha

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Yavansu Mah. Süleyman Demirel Bulvarı No:148 Kuşadası Aydın
Aydın / Turkiye
Yetkili Kişi
İstemihan Teleri
Telefon
05322215185
Email
Etiketler kuşadası satılık ev - kuşadası satılık daire - kuşadası satılık yazlık - kuşadası satılık arsa - kuşadası satılık emlak
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.219.101 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.