Güvenlik Ağı Sistemi

Ahmet Yesevi Mah. Yesevi Cd. No 74/1 Pendik/İstanbul
İstanbul / Turkiye
İletişim

Güvenlik Ağı Sistemi

İş sektörleri arasında yer alan ve yüksek risk içerisinde bulunan işler için firmamız uzman ve profesyonel ekip ile mevcut yüksek iş risklerini en alt düzeye indiriyoruz. Sektörde 2015 yılından itibaren tamamen kurumsal bir mantık ile her türlü talepleri karşılamaya ve yüksek müşteri memnuniyeti ile işlemlerimizi sürdürmeye devam ediyoruz. Bu kapsamda firmamız güvenlik ağı ve güvenlik filesi olarak bilinen ve yüksek risk unsuru meydana gelen işletmelerde her türlü güvenlik önlemlerini alıyoruz.Sağlamİş Kurumsal Yapı İle HizmetinizdeGenelde inşaat, demir döküm veya limanlarda yaşanan iş kazaları neticesinde her yıl yüzlerce insan hayatını kaybediyor. Bu gibi sorunların ve olumsuz durumların meydana gelmesi ile birlikte bu alanda her türlü güvenlik tedbirlerini tasarlayan ve satışını yapan firmamız ile iletişime geçilmesi doğru bir karar olur. Özellikle üretilmiş olan güvenlik ağı ile işçiler riskli olan bir noktada çalışırken kendisini son derece güvenli hisseder. Herhangi bir şekilde olumsuz bir durum olması durumunda güvenlik ağı tedbir gereği işçilerin kaymasını ya da dengesini kaybettikten sonra can güvenliğini korumaya yönelik kapsayıcı bir görev üstlenir.File İle Güvenlik SağlanmasıFirmamızın kurulsa yapısı ile hazırlamış olduğu güvenlik filesi ile işçilerin özellikle yüksek bir noktada çalışması sırasında yaşayabilecekleri her türlü sorun ve iş riskinin önüne geçmeyi hedefler. Dengesini kaybeden ya da ayağı kayan tüm işçiler güvenlik filesi sayesinde herhangi bir yaralama geçirmeden güvenli bir şekilde yere iner.

Güvenlik Ağı Sistemi İstanbul firmaları arasında yer alan bir İnşaat Firmaları şirketidir. Güvenlik Ağı Sistemi faaliyetlerine İnşaat Firmaları sektöründe devam etmektedir.

Güvenlik Ağı Sistemi şirketi firma rehberimize 10.05.2017 tarihinde Mustafa Öztaş trafından kayıt edilmiştir. Güvenlik Ağı Sistemi firmasının kendisine ait bir websitesi de bulunmaktadır. Dilerseniz bu sayfadaki iletişim bölümünden yada https://www.guvenlikagisistemi.com adresinden Güvenlik Ağı Sistemi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma açık adresi şu şekildedir : Ahmet Yesevi Mah. Yesevi Cd. No 74/1 Pendik/İstanbul İstanbul/Turkiye. Güvenlik Ağı Sistemi aynı zamanda güvenlik ağı, güvenlik filesi, inşaat güvenlik ve zagun alanlarında da müşterilerinin taleplerine cevap vermektedir. Güvenlik Ağı Sistemi firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz http://b2b.gen.tr/business/guvenlik-agi-sistemi Firma logosunu daha büyük görüntülemek için tıklayın.

Yeni Mesaj : Siz Güvenlik Ağı Sistemi

Mesajınız email olarak firma yetkilisine iletilecektir.Yeni Kod


Adres
Ahmet Yesevi Mah. Yesevi Cd. No 74/1 Pendik/İstanbul
İstanbul / Turkiye
Yetkili Kişi
Mustafa Öztaş
Telefon
05372909356
Email
Etiketler güvenlik ağı - güvenlik filesi - inşaat güvenlik - zagun
Firma Rehberi
Firma rehberine kayıt olmak için tıklayın

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
54.198.165.74 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.