Ayrıca Yılbaşı Ve Sömestr İçin Palandöken Tatili İçin Uçak Ve Transfer Hizmeti De Verileceğini


Mng Turizm Genel Müdürü Oğuz Terzi, “kış Erken Rezervasyon Dönemi De Ülkemizde İyice Benimsendi. Bu Yıl Yüzde 25’e Varan İndirim İle Erken Rezervasyonu Başlattık. Özellikle Kayak İçin En Yoğun Dönem Olarak Nitelediğimiz Ve Kış Turizminin Yüksek Sezonu Olarak Kabul Edilen Yılbaşı Ve Sömestr De Dahil Olmak Üzere 2015 Kış Aylarının Tamamında Geçerli Olacak. Erken Rezervasyon Yaptıranlar Hem Yüzde 25 İndirimden Yararlanacak Hem De Yüksek Sezon Fiyat Artışlarından Etkilenmemiş Olacaklar” Dedi. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Mng Turizm Genel Müdürü Oğuz Terzi, “kış Erken Rezervasyon Dönemi De Ülkemizde İyice Benimsendi. Bu Yıl Yüzde 25’e Varan İndirim İle Erken Rezervasyonu Başlattık. Özellikle Kayak İçin En Yoğun Dönem Olarak Nitelediğimiz Ve Kış Turizminin Yüksek Sezonu Olarak Kabul Edilen Yılbaşı Ve Sömestr De Dahil Olmak Üzere 2015 Kış Aylarının Tamamında Geçerli Olacak. Erken Rezervasyon Yaptıranlar Hem Yüzde 25 İndirimden Yararlanacak Hem De Yüksek Sezon Fiyat Artışlarından Etkilenmemiş Olacaklar” Dedi.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.