Tübitak Enerjetik Malzemeler Laboratuvarının Temeli Kocaeli'de Atıldı


Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Tübitak Gebze Yerleşkesi’nde Kurulan ‘ulusal Enerjetik Malzemeler Sentez Ve Karakterizasyon Laboratuvarı’nın Temelini Attı. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Tübitak Gebze Yerleşkesi’nde Kurulan ‘ulusal Enerjetik Malzemeler Sentez Ve Karakterizasyon Laboratuvarı’nın Temelini Attı.
Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Ve Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz Tübitak Gebze Yerleşkesi’nde Kurulan ‘ulusal Enerjetik Malzemeler Sentez Ve Karakterizasyon Laboratuvarı’nın Temelini Attı.
Milli Savunma Bakanı İsmet Yılmaz, Atatürk'ün, “benim En Büyük Eserim Cumhuriyettir’ Dediğini Hatırlattı.
Bilim Sanayi Ve Teknoloji Bakanı Fikri Işık Da, Hiç Kuşkusuz Çok Önemli, Çok Güzel Çalışmalar Yapıldığını Belirtti.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.