3. Çeyrek Finansal Sonuçları


Tofaş, Yönetim Kurulunun Aldığı Karar Doğrultusunda, Ortağı Fiat Chrysler Automobiles İle Üzerinde Çalıştığı Yeni Sedan Otomobil Projesinin Ardından, Biri Hatchback Diğeri İse Station Wagon Olmak Üzere, İki Yeni Modelin Üretimine Başlamayı Planladığını Açıkladı. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Tofaş, Yönetim Kurulunun Aldığı Karar Doğrultusunda, Ortağı Fiat Chrysler Automobiles İle Üzerinde Çalıştığı Yeni Sedan Otomobil Projesinin Ardından, Biri Hatchback Diğeri İse Station Wagon Olmak Üzere, İki Yeni Modelin Üretimine Başlamayı Planladığını Açıkladı.
Tofaş Ceo’su Kamil Başaran, Global Rekabet Yolculuğunda Tofaş’ın Güçlenerek Yol Aldığını Belirtirken, “gücünü Yenilenmekten Alan Tofaş’ın Ar-ge’ye Verdiği Önemi Her Fırsatta Dile Getiriyoruz. Bu Sayede Bugün, 600’e Yakın Ar-ge Mühendisimizle, Fiat-chrysler’in İtalya’dan Sonraki En Büyük Ar-ge Merkezi Konumuna Ulaştık\

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.242.204 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.