Tören Temsili Çeklerin Verilmesinin Ardından Sona Erdi.


Tarsim Bilgilendirme Ve Temsili Hasar Ödeme Töreni Hilton Oteli’nde Gerçekleştirildi. Törene, Vali Süleyman Kamçı, Ak Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin Ve Cemal Akın, Tarsim Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kadak, Tarsim Genel Müdürü Yardımcısı Zeki Karakurt, İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Murat Asma, Kamu Kurum Ve Kuruluşu Yöneticileri, Tso Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Çok Sayıda Sivil Toplum Kurulu Temsilcisi Ve Davetliler Katıldılar. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Tarsim Bilgilendirme Ve Temsili Hasar Ödeme Töreni Hilton Oteli’nde Gerçekleştirildi. Törene, Vali Süleyman Kamçı, Ak Parti Malatya Milletvekilleri Mustafa Şahin Ve Cemal Akın, Tarsim Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kadak, Tarsim Genel Müdürü Yardımcısı Zeki Karakurt, İnönü Üniversitesi Ziraat Fakültesi Dekanı Prof. Dr. Bayram Murat Asma, Kamu Kurum Ve Kuruluşu Yöneticileri, Tso Başkanı Hasan Hüseyin Erkoç, Çok Sayıda Sivil Toplum Kurulu Temsilcisi Ve Davetliler Katıldılar.
Tarsim Bilgilendirme Ve Temsili Hasar Ödeme Töreni Hilton Oteli’nde Gerçekleştirildi. Törende Temsili Hasar Ödemede Törende Hazır Bulunan Çiftçilere Çekleri Verildi.
Tarım Sigortaları Havuzu (tarsim) Yönetim Kurulu Başkanı Ramazan Kadak, Gıda, Tarım Ve Hayvancılık Bakanlığı Tarafından Yürütülen Tarımsal İzleme Ve Bilgi Sistemi (tarbil) Projesi Devreye Girdiğinde Çoklu Resk Ve Verimli Sigorta Sistemini Kademeli Olarak Uygulamaya Başlayacaklarını Söyledi.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.242.204 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.