Şutb'de Dane Mısır İhalesi


Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda (şutb) 2014 Yılı İstihsali Dane Mısır, 65 Kuruş İle 66 Kuruş Arasında İşlem Gördü. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Şanlıurfa Ticaret Borsası’nda (şutb) 2014 Yılı İstihsali Dane Mısır, 65 Kuruş İle 66 Kuruş Arasında İşlem Gördü.
Şanlıurfa Ticaret Borsası Buğday Pazarı Satış Salonu’nda Yapılan İhale Sonucunda Dane Mısır, 0,65 Tl (65 Kuruş) İle 0,66 Tl (66 Kuruş) Arasında İşlem Gördü. Partiler Halinde Yapılan İhaleye Çok Sayıda Firma Katılırken, İhalede Toplamda 20 Bin Ton İkinci Ürün Dane Mısır Satıldı.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.242.204 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.