Sarıgöl'de Nasrettin Hoca Şenliği


Başak Gıda Çocuk Şenliği Kapsamında Sarıgöl’de ‘nasrettin Hoca’ Etkinliği Düzenlendi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Sarıgöl’de Çelik Market Önünde Yapılan Etkinlikte Çocuklar Gönlünce Eğlendi. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Başak Gıda Çocuk Şenliği Kapsamında Sarıgöl’de ‘nasrettin Hoca’ Etkinliği Düzenlendi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Sarıgöl’de Çelik Market Önünde Yapılan Etkinlikte Çocuklar Gönlünce Eğlendi.
Başak Gıda Çocuk Şenliği Kapsamında Sarıgöl’de ‘nasrettin Hoca’ Etkinliği Düzenlendi. 29 Ekim Cumhuriyet Bayramı Nedeniyle Sarıgöl’de Çelik Market Önünde Yapılan Etkinlikte Çocuklar Gönlünce Eğlendi.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.