Yeni İş Ortaklıkları Kapıda


Samsung İle 2012 Yılından Beri İş Ortaklığı Yürüttüklerini Söyleyen Teknokask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, “bir 3d Smart Led Tv Alan Kişi Aynı Zamanda Teknokask Güvencesi Ve Hizmet Paketine De Sahip Olmaktadır. Samsung’un Kullanıcılarına Sunduğu Teknokask Güvencesi Ve Hizmet Paketi Ücretsizdir” Dedi. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Samsung İle 2012 Yılından Beri İş Ortaklığı Yürüttüklerini Söyleyen Teknokask Genel Müdürü Tayfun Gülgeç, “bir 3d Smart Led Tv Alan Kişi Aynı Zamanda Teknokask Güvencesi Ve Hizmet Paketine De Sahip Olmaktadır. Samsung’un Kullanıcılarına Sunduğu Teknokask Güvencesi Ve Hizmet Paketi Ücretsizdir” Dedi.
Tv Ekranı Alanında En İyilerden Biri Olarak Gösterilen Samsung, Elektronik Cihazlara Hizmet Paketi Sunan Teknokask Firmasıyla Gerçekleştirdiği İş Birliğiyle 3d Smart Led Tv’leri Kırılma, Çarpma, Yüksek Voltaj, Hırsızlık Gibi Mağduriyetlere Karşı 1 Yıllık Ücretsiz Hizmet Paketi İle Koruma Altına Alıyor.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.