Cana Değil, Cama Gelsin


Diyarbakır Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği (desob) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Cam Kırma, Yakma Ve Yağmalama Gibi Durumların Sadece Görünen Zararlar Olduğunu Belirterek, Hiç Camı Kırılmayan Ve İş Yeri Zarar Görmeyen Esnafların Mağduriyetinin, Görünen Mağduriyetten 100 Kat Daha Fazla Olduğunu Vurguladı. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Diyarbakır Esnaf Ve Sanatkarlar Odaları Birliği (desob) Başkanı Alican Ebedinoğlu, Cam Kırma, Yakma Ve Yağmalama Gibi Durumların Sadece Görünen Zararlar Olduğunu Belirterek, Hiç Camı Kırılmayan Ve İş Yeri Zarar Görmeyen Esnafların Mağduriyetinin, Görünen Mağduriyetten 100 Kat Daha Fazla Olduğunu Vurguladı.
Güneydoğu Genç İş Adamları Derneği (güngiad) Başkanı Hakan Akbal, Olaylardan Diyarbakır’ın Tamamının Zarar Gördüğünü Belirterek, “zarar Ziyanın Ötesinde Sadece Diyarbakır’da 12 Vatandaşımız Yaşamını Yitirdi. Zarar 250 Bin Tl Değil, 25 Milyon Dahi Olsa Tek Bir Canla Kıyaslanamaz\
Diyarbakır Sanayici Ve İşadamları Derneği (disiad) Başkanı Burç Baysal, Kobani Olaylarının Yaralarının Sarılmasını Zor Olduğunu Belirterek, Hükümet Yetkililerine Çağrıda Bulundu.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.