Oyuncak Sektörü İstanbul'da Buluştu


Türkiye’nin Oyuncaklara Yönelik En Büyük Ticaret Fuarı İstanbul’da Açıldı. Fuara, Orta Doğu Ülkeleri Başta Olmak Üzere Dünyanın Birçok Ülkesinden Ziyaretçi Katıldı. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Türkiye’nin Oyuncaklara Yönelik En Büyük Ticaret Fuarı İstanbul’da Açıldı. Fuara, Orta Doğu Ülkeleri Başta Olmak Üzere Dünyanın Birçok Ülkesinden Ziyaretçi Katıldı.
Türkiye’nin Oyuncaklara Yönelik En Büyük Ticaret Fuarı İstanbul’da Açıldı. Fuara, Orta Doğu Ülkeleri Başta Olmak Üzere Dünyanın Birçok Ülkesinden Ziyaretçi Katıldı.
Oyuncak Sektörünün Önde Gelen Firmaları İstanbul’da Buluştu. İstanbul Fuar Merkezi’nde Gerçekleştirilen Toyzeria Oyuncak, Lisans, Oyun Ve Oyun Ekipmanları Fuarı’nın Açılışı, Aile Ve Sosyal Politikalar Bakanlığı Çocuk Hizmetleri Genel Müdürü Temindar Aytekin Tarafından Yapıldı.
Oyuncak Sektörünün Önde Gelen Firmaları İstanbul’da Buluştu.
Oyuncak Sektörünün Önde Gelen Firmaları İstanbul’da Buluştu.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.