Adana Geleceğini Konuşuyor


Adanalı İşadamı Murat Kolbaşı, 48 Yıllık Arzum Markasını Dünden Bugüne Nasıl Kurumsallaştırıp Büyük Bir Marka Haline Getirdiklerine Dair Sunum Yaptı. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Adanalı İşadamı Murat Kolbaşı, 48 Yıllık Arzum Markasını Dünden Bugüne Nasıl Kurumsallaştırıp Büyük Bir Marka Haline Getirdiklerine Dair Sunum Yaptı.
Adana'da, Aile Şirketlerinin Kurumsallaşmasına Yönelik \
Adana Meslek Ve İş Sahibi Kadınlar Güçbirliği Platformu Dönem Sözcüsü Elif Doğan Türkmen, Platformu Kadın Girişimciler Derneği, Adana Soroptimistler Kulübü, Seyhan Soroptimistler Kulübü, İşkad, İş Ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (bpw) İle Birlikte Kurduklarını Anlattı.
Adana Sanayi Odası Başkanı Zeki Kıvanç, Aile Şirketlerinin Yoğun Rekabet Ortamında Hayatta Kalabilmeleri İçin Kurumsal Yapılarının Güçlendirmeleri Gerektiğine Vurgu Yaptı.
Adana'da, Aile Şirketlerinin Kurumsallaşmasına Yönelik \
Panele, İş Ve Meslek Sahibi Kadınlar Federasyonu (bpw) Adana Temsilcisi Ayça Katlav, Kagit, Adana Soroptimist Ve Seyhan Soroptimist Temsilcileri Katıldı.
Panel Sonunda Konuşmacı Murat Kolbaşı'ya Plaket Verildi.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.242.204 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.