Bu Şekilde Sektörün Ve İşverenlerimizin Aradığı Nitelikte İşgücünün Temin Edilmesinde Daha Etkin Olacağız


Türkiye İş Kurumu (işkur), Genel Müdürü Nusret Yazıcı, “yönetmelik, İşgücü Piyasasının İhtiyaç Duyduğu Nitelikli İşgücünün Temini İçin Türkiye İş Kurumu Tarafından Düzenlenen Aktif İşgücü Hizmetleri Kapsamındaki Mesleki Eğitim Kursları, İşbaşı Eğitim Programları Ve Girişimcilik Eğitim Programlarının Daha Etkin Ve Nitelikli Uygulanmasını Amaçlıyor” Dedi. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Türkiye İş Kurumu (işkur), Genel Müdürü Nusret Yazıcı, “yönetmelik, İşgücü Piyasasının İhtiyaç Duyduğu Nitelikli İşgücünün Temini İçin Türkiye İş Kurumu Tarafından Düzenlenen Aktif İşgücü Hizmetleri Kapsamındaki Mesleki Eğitim Kursları, İşbaşı Eğitim Programları Ve Girişimcilik Eğitim Programlarının Daha Etkin Ve Nitelikli Uygulanmasını Amaçlıyor” Dedi.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.242.204 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.