İnşaat Firmalarından, 3 Boyutlu Uygulamalara Yoğun İlgi


İnşaat Firmalarının, 3 Boyutlu Uygulamalara Olan İlgisi Bu Yıl Ciddi Oranda Arttı. Www.3dkonut.com İsimli Portalın, Açık Kaynaklardan Derlediği Rakamlara Göre, Sitenin Kendi Google Earth Tabanlı Sistemi Üzerinde 3 Boyutlu Sergilediği 100’e Yakın Projenin Toplam Yatırım Değeri 16 Milyar Tl’yi Buldu. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
İnşaat Firmalarının, 3 Boyutlu Uygulamalara Olan İlgisi Bu Yıl Ciddi Oranda Arttı. Www.3dkonut.com İsimli Portalın, Açık Kaynaklardan Derlediği Rakamlara Göre, Sitenin Kendi Google Earth Tabanlı Sistemi Üzerinde 3 Boyutlu Sergilediği 100’e Yakın Projenin Toplam Yatırım Değeri 16 Milyar Tl’yi Buldu.
3dkonut.com Yöneticisi Aybars Görpe’nin Yaptığı Açıklamaya Göre, Yeni Proje Lansmanlarıyla Birlikte, İnşaat Firmalarının 3 Boyutlu Uygulamaya Olan İlgisi De Arttı. “proje Maketini Müşterinin Ayağına Götüren Bu Yeni Sistemin Avantajlarını Birebir Yaşayarak Gören Firmalar, Artık Her Yeni Projede, 3dkonut.com’a Geliyor.” Diyen Görpe, Açık Kaynaklardan Derledikleri Rakamlara Göre, Sistemlerine Kayıtlı 3 Boyutlu Konut Projelerinin Toplam Yatırım Değerinin 16 Milyar Tl’yi Bulduğunu Söyledi.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.