Dünya Klasında Şirket Olmak


Erdemir Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır, Üretimde Verimlilik Artışına Odaklandıklarına, Kapasite Kullanım Oranı En Yüksek Firmalardan Biri Olarak, Karlılığın Konjonktüre Bağlı Olduğuna, Ürün Fiyatlarında İniş Ve Çıkışlar Yaşanabileceğine Ancak Değişmeyen Unsurların Ölçek Ve Çeviklik Olduğuna, Tüm Tesislerin Kendi Arasında Paslaşarak, Ellerindeki Tüm İmalat Fleksibilitesini Kullandıklarına Dikkat Çekti. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Erdemir Grubu Yönetim Kurulu Başkanı Ali Pandır, Üretimde Verimlilik Artışına Odaklandıklarına, Kapasite Kullanım Oranı En Yüksek Firmalardan Biri Olarak, Karlılığın Konjonktüre Bağlı Olduğuna, Ürün Fiyatlarında İniş Ve Çıkışlar Yaşanabileceğine Ancak Değişmeyen Unsurların Ölçek Ve Çeviklik Olduğuna, Tüm Tesislerin Kendi Arasında Paslaşarak, Ellerindeki Tüm İmalat Fleksibilitesini Kullandıklarına Dikkat Çekti.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.