Dünya Otomobil Konferası İstanbul'da Başladı


Otomotiv Sanayii Derneği (osd) Genel Sekreteri Ercan Tezer, Bu Yıl Da Sektör İhracatında Yüzde 10-11'lik Artış Beklediklerini Belirtti. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Otomotiv Sanayii Derneği (osd) Genel Sekreteri Ercan Tezer, Bu Yıl Da Sektör İhracatında Yüzde 10-11'lik Artış Beklediklerini Belirtti.
Toyota Otomotiv Sanayi Türkiye A.ş.'nin Genel Müdür Ve Ceo'su Orhan Özer, Türkiye’nin Otomotiv Üretim Kapasitesinin Sürekli Arttığına Dikkat Çekti.
Başbakanlık Yatırım Destek Ve Tanıtım Ajansı (tydta) Başkan Yardımcısı Arda Ermut, Son 12 Yılda Türkiye'ye Gelen Doğrudan Yabancı Yatırımın 146 Milyar Dolara Ulaştığını Belirtti.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.