Dosab Firmalarının 2013 Yılı Cirosu 12 Milyar Arttı


Dosab Firmalarının Ciro Gelirlerinin Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 8,7 Oranında Artarak, 12 Milyar 266 Milyon Lira Olarak Gerçekleştiğini İfade Eden Dosab Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman, 23 Bin 502 Kişi Olan İstihdam Sayısının İse 2013 Yılında 22 Bin 63 Kişi Olarak Gerilediğini Söyledi. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Dosab Firmalarının Ciro Gelirlerinin Bir Önceki Yıla Göre Yüzde 8,7 Oranında Artarak, 12 Milyar 266 Milyon Lira Olarak Gerçekleştiğini İfade Eden Dosab Yönetim Kurulu Başkanı Ferudun Kahraman, 23 Bin 502 Kişi Olan İstihdam Sayısının İse 2013 Yılında 22 Bin 63 Kişi Olarak Gerilediğini Söyledi.
Dosab Havadan Görüntülendi

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.242.204 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.