Soru Soran Çocuk Elmas Gibi Parlar


Pedagoji Derneği Kurucu Üyesi Mehmet Yaşar Çocukların Merak Dolu Sorularını 'bir Sorum Var' Kitabıyla Hikayeleştirdi. Yaşar, “çocukların Sağlıklı Zihinsel Gelişimleri İçin Sordukları Her Türlü Soruya, Sabırla Ve Onların Algı Seviyelerine Uygun Cevaplar Vermeliyiz. Bu Yaklaşımımız Onların Öğrenme İsteklerini Kamçılar, Merak Duygularını Besler\ Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Pedagoji Derneği Kurucu Üyesi Mehmet Yaşar Çocukların Merak Dolu Sorularını 'bir Sorum Var' Kitabıyla Hikayeleştirdi. Yaşar, “çocukların Sağlıklı Zihinsel Gelişimleri İçin Sordukları Her Türlü Soruya, Sabırla Ve Onların Algı Seviyelerine Uygun Cevaplar Vermeliyiz. Bu Yaklaşımımız Onların Öğrenme İsteklerini Kamçılar, Merak Duygularını Besler\
Pedagoji Derneği Kurucu Üyesi Mehmet Yaşar Çocukların Merak Dolu Sorularını 'bir Sorum Var' Kitabıyla Hikayeleştirdi. Bir Hikaye Kurgusu İçinde Yazılan Kitap, Öğrencilerin Fen Derslerine Yardımcı Olacak.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.230.144.31 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.