Hedef, 1000 Market 5 Milyar Ciro 15 Bin Çalışan


2014 Yılı İtibariyle Birçok Alanda Büyük Yatırımlar Gerçekleştiren Carrefoursa, 2014’ün İlk Dokuz Aylık Süresinde 9 Milyon 865 Bin Lira Net KÂr Sağladı. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
2014 Yılı İtibariyle Birçok Alanda Büyük Yatırımlar Gerçekleştiren Carrefoursa, 2014’ün İlk Dokuz Aylık Süresinde 9 Milyon 865 Bin Lira Net KÂr Sağladı.
2016 Yılı İçin Büyüme Hedeflerini De Açıklayan Mehmet Nane, “bu Yıl İnsan Kaynaklarından, Teknolojik Alt Yapıya Kadar Birçok Alanda Değişim Yaratacak Yatırımlara İmza Attık Ve Bu Yatırımlarımızın Meyvelerini Toplamaya Başladık. Bu Başarı Elbette Tüm Ekibimize Ait. 2016 Yılı Hedeflerimize Doğru Emin Adımlarla İlerliyoruz. Hedefimiz 2016 Yılı Sonunda 5 Milyar Tl Toplam Satış İle 1000 Markete Ulaşarak 15 Bin Kişilik Dev Bir Aile Olmak” İfadelerini Kullandı.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.