Yurt Dışında İtibarımız Yerle Bir


Bursa Merinos Atatürk Kongre Ve Kültür Merkezi’nde Düzenlenen Ak Parti Osmangazi İlçe Kongresi’ne Katılan Bakan Çelik, Çalışma Hayatı İle İlgili Cumhuriyet Tarihinin En Önemli Reformlarının Kendi Dönemlerinde Yapıldığını İfade Etti. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Bursa Merinos Atatürk Kongre Ve Kültür Merkezi’nde Düzenlenen Ak Parti Osmangazi İlçe Kongresi’ne Katılan Bakan Çelik, Çalışma Hayatı İle İlgili Cumhuriyet Tarihinin En Önemli Reformlarının Kendi Dönemlerinde Yapıldığını İfade Etti.
Çalışma Ve Sosyal Güvenlik Bakanı Faruk Çelik, Türkiye’de Tehlikeli Ve Çok Tehlikeli İş Yeri Sayısının 680 Bin Olduğunu İfade Ederek, 470 Bin İş Yerinin İse İş Güvenliği Uzmanı Bulundurmadığından Dolayı 110 Bin Lira Ödeyeceğini Söyledi.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.233.242.204 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.