İşkur İlana Çıkacak


Eüaş Genel Müdürü Halil Alış, İha Muhabirine Yaptığı Açıklamada, Ael İle A Ve B Termik Santrallerine 219 Teknisyen Ve Tekniker Alımı Yapacaklarını İfade Ederek, Alım İçin İlanın Bugünlerde Yayımlanacağını Söyledi. Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD), Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulundu.
Kastamonu Sanayici ve İş Adamları Derneği (KASİAD) yöneticileri, Almira Otelde düzenlenen toplantıda, Bursa'daki STK'larla bir araya geldi. Bursa'da faaliyet gösteren Kastamonulu iş adamlarına birlik çağrısında bulunan KASİAD Başkanı İsmail Tiftik, "Derneğimizin kuruluş gayesi, Kastamonu'dan gelip Bursa ve ilçelerinde ticari faaliyet gösteren sanayici ve iş adamları arasında dayanışmayı sağlamak, Türkiye'nin demokratik ve ekonomik açıdan kalkınmasına katkıda bulunmaktır. Bu konuda görev almak isteyen sanayici ve iş adamlarının şahsi, mesleki, sosyal ekonomik ve kültürel gelişmelerine yardımcı olmak, aralarındaki sevgi, saygı, birlik ve beraberliği artırmak, özel sektör ve kamuya ait kurum ve kuruluşlar arasında entegrasyon ve yardımlaşmayı temin etmek için çalışıyoruz. Bursa Kastamonulular Derneği, Gemlik Kastamonulular Derneği ve diğer sivil toplum örgütlerinin de tecrübelerinden faydalanmak suretiyle bugün olduğu gibi bundan sonra da faaliyetlerimize aynı kararlılıkla devam edeceğiz" şeklinde konuştu .


Tam Boyut Resimler
Eüaş Genel Müdürü Halil Alış, İha Muhabirine Yaptığı Açıklamada, Ael İle A Ve B Termik Santrallerine 219 Teknisyen Ve Tekniker Alımı Yapacaklarını İfade Ederek, Alım İçin İlanın Bugünlerde Yayımlanacağını Söyledi.
Elektrik Üretim Anonim Şirketi (eüaş) Genel Müdürlüğü, Yaklaşık 3 Yıl Aradan Sonra Afşin-elbistan Linyitleri (ael) İşletme Müdürlüğü İle Afşin-elbistan A Ve B Termik Santrallerine İşçi Alımı Yapacak.
Elektrik Üretim Anonim Şirketi (eüaş) Genel Müdürlüğü, Yaklaşık 3 Yıl Aradan Sonra Afşin-elbistan Linyitleri (ael) İşletme Müdürlüğü İle Afşin-elbistan A Ve B Termik Santrallerine İşçi Alımı Yapacak.

Email bültenimize kayıt olun!


Anasayfa Hakkımızda Firma Rehberi Firma Ekle Künye Blog İletişim
Sitemizdeki içeriklerin, resimlerin ve videoların izinli yada izinsiz kopyalanması yasaktır.
3.236.55.22 ip adresi ile bağlanıyorsunuz.