Özmega Hali Yikama, Adanada Halı Yorgan Yıkama, Adana Koltuk Yıkama, Adana Böcek İlaçlama,

Adres
Güzelyalı mah. 81196 Sok. Şebnem Plz. No:1 Çukurova
Adana / Turkiye
Yetkili Kişi
Bülent Demirer
Telefon
3222333566
Fax
3222333566
Cep
5066396468
EmailÖzmega Hali Yikama, Adanada Halı Yorgan Yıkama, Adana Koltuk Yıkama, Adana Böcek İlaçlama,

Tanıtım

Açıklama

Özmega Hali Yikama, Adanada Halı Yorgan Yıkama, Adana Koltuk Yıkama, Adana Böcek İlaçlama, Adana firmaları arasında yer alan bir Temizlik Firmaları şirketidir. Özmega Hali Yikama, Adanada Halı Yorgan Yıkama, Adana Koltuk Yıkama, Adana Böcek İlaçlama, faaliyetlerine Temizlik Firmaları sektöründe devam etmektedir.

Özmega Hali Yikama, Adanada Halı Yorgan Yıkama, Adana Koltuk Yıkama, Adana Böcek İlaçlama, şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 06.08.2014 şeklindedir ve firma yetkililerinden Bülent Demirer trafından rehberimize eklenmiştir. Firma websitesi en son 06.08.2014 tarihinde kontrol edilmiş olmakla beraber http://www.ozmegatemizlik.adanamport.com adresinden firma yetkilisi ile iletişime geçebilirsiniz.

Firma açık adresi şu şekildedir : Güzelyalı mah. 81196 Sok. Şebnem Plz. No:1 Çukurova Adana/Turkiye. http://b2b.gen.tr/business/ozmega-hali-yikama-adanada-hali-yorgan-yikama-adana-koltuk-yikama-adana-bocek-ilaclama adresi Özmega Hali Yikama, Adanada Halı Yorgan Yıkama, Adana Koltuk Yıkama, Adana Böcek İlaçlama, firmasının firma rehberimiz üzerindeki kalıcı adresidir. Tüm paylaşımlarınızı bu adres ile yapabilirsiniz. Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.