Monzalime Kozmetik Ve Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti.

Adres
Kaymakam Kemal Sok. Çatalkaya Apt. No:15 Dük:20/1/B Şenesenevler Kadiköy-İstanbul
İstanbul / Turkiye
Telefon
0902164167675
Fax
0902164167656Monzalime Kozmetik Ve Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti.

Tanıtım

Açıklama

Monzalime Kozmetik Ve Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti. İstanbul merkezli bir firmadır. Monzalime Kozmetik Ve Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti. faaliyetlerine Gıda Ürünleri sektöründe devam etmektedir.

Monzalime Kozmetik Ve Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti. şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 23.07.2014 şeklindedir ve firma yetkililerinden trafından rehberimize eklenmiştir.

Monzalime Kozmetik Ve Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti. firması konum olarak Kaymakam Kemal Sok. Çatalkaya Apt. No:15 Dük:20/1/B Şenesenevler Kadiköy-İstanbul İstanbul/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. Monzalime Kozmetik Ve Tekstil Pazarlama Sanayi Ve Diş Ticaret Ltd. Şti. firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz http://b2b.gen.tr/business/monzalime-kozmetik-ve-tekstil-pazarlama-sanayi-ve-dis-ticaret-ltd-sti Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.