Kocaelinde Zirai İlaçlama, Kocaelinde Böcek İlaçlama, Demir Ziraat İlaçlama

Adres
Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No: 164/ B Kocaeli / Gölcük
Kocaeli / Turkiye
Yetkili Kişi
Murad Ali Demir
Telefon
2624128424
Fax
2624128424
Cep
5363527017
EmailKocaelinde Zirai İlaçlama, Kocaelinde Böcek İlaçlama, Demir Ziraat İlaçlama

Tanıtım

Açıklama

Kocaelinde Zirai İlaçlama, Kocaelinde Böcek İlaçlama, Demir Ziraat İlaçlama Kocaeli merkezli bir firmadır. Kocaelinde Zirai İlaçlama, Kocaelinde Böcek İlaçlama, Demir Ziraat İlaçlama faaliyetlerine Temizlik Firmaları sektöründe devam etmektedir.

Kocaelinde Zirai İlaçlama, Kocaelinde Böcek İlaçlama, Demir Ziraat İlaçlama şirketinin rehberimize ilk kayıt tarihi 12.09.2014 şeklindedir ve firma yetkililerinden Murad Ali Demir trafından rehberimize eklenmiştir.

Kocaelinde Zirai İlaçlama, Kocaelinde Böcek İlaçlama, Demir Ziraat İlaçlama firması konum olarak Şehitler Mah. Atatürk Bulvarı No: 164/ B Kocaeli / Gölcük Kocaeli/Turkiye adresinde faaliyet göstermektedir. Kocaelinde Zirai İlaçlama, Kocaelinde Böcek İlaçlama, Demir Ziraat İlaçlama firmasını Facebook, Twitter gibi platformlarda bu kalıcı bağlantı ile paylaşabilirsiniz http://b2b.gen.tr/business/kocaelinde-zirai-ilaclama-kocaelinde-bocek-ilaclama-demir-ziraat-ilaclama Şirketin firma rehberimize kayıtlı olan logosonun büyük haline bu bağlantıdan ulaşabilirsiniz.